LDF-D25EM Anti-metal NFC Epoksi Etiketi
Eşya yok.:LDF-D25EM
Hızlı Ayrıntılar
Uygulamalar
1. NFC posterleri,NFC cihazı veri bağlantısı ve veri iletimi
2. Mobil ödeme, Mobil cüzdan
3. Ürün tanımlama, personel kimlik yönetimi
4. E-biletleme, Sadakat Sistemi, Pazarlama ve Reklamlar
| RFID Parametresi | |
| model numarası. | LDF-D25EM |
| Tip | HF Anti-metal NFC Epoksi Etiketi |
| Protokol | ISO / IEC 14443 A |
| Sıklık | Dünya çapında HF 13.56MHz |
| Yonga | NTAG® 213(Özelleştirilmiş) |
| Hafıza | UID 7 Bayt, Kullanıcı 144 Bayt |
| Okumak&Yazmak | Destekleniyor |
| Okuma Aralığı | 0.1-10santimetre |
| Veri saklama | 10yıllar |
| Programlama Döngüleri | 100,000 döngüler |
| Anti-çarpışma | Evet |
| Fiziksel Parametre | |
| Boyut | 25mm (öyle) |