Item No.:LDF-D35EC
Rincian cepet
Aplikasi
1. Poster NFC,Sambungan data piranti NFC lan transmisi data
2. Pembayaran Ponsel, Dompet Ponsel
3. Identifikasi produk, Manajemen identifikasi personel
4. E-tiket, Sistem Kasetyan, Marketing lan iklan
| Parameter RFID | |
| Model No. | LDF-D35EC |
| Jinis | HF Epoxy Tag Kab |
| Protokol | ISO / IEC 14443 A |
| Frekuensi | Worldwide HF 13.56MHZ |
| Chip | MIFARE CLASS CLASSIC® 1K (disesuaikan) |
| Memori | Uid 4 / 7BYTE, Panganggo 1k Byte |
| maca&Tulis | Didhukung |
| Maca Range | 0.1-10cm |
| Penylametan data | 10taun |
| Siklus Pemrograman | 100,000 siklus |
| Parameter Fisik | |
| Ukuran | 35mm (punika) |
| Bahan | PVC lan Epoxy + hologram mengilap |
| Bahan Antena Kab | Etching aluminium |
| Encode | Didhukung |
| Suhu operasi | 1>Dianjurake: -25℃ nganti +60 ℃ 2> Suhu Operasi: -20℃ nganti +80 ℃ |