Ldf-nd25i ntag216® rfid inlay
Ntho No.:LDF-ND25I
Lintlha tse Potlakileng
Lisebelisoa
1. Taolo ea phihlello, ho fana ka litekete tsa ketsahalo
2. Tefo ea mohala, Sepache sa mohala
3. Litšoantšo tsa NFC,Khokelo ea data ea sesebelisoa sa NFC le phetiso ea data
4. Boitsebiso ba sehlahisoa, tsamaiso ea boitsebiso ba basebetsi
| RFID Parameter | |
| Mohlala No. | LDF-ND25I |
| Mofuta | Passive HF RFID Inlay |
| Protocol | ISO / IEC 14443 A & 18000-3 |
| Khafetsa | Lefatšeng ka bophara HF 13.56Mhz |
| Chip | NTAG216 (E ikemiseditseng) |
| Mohopolo | UID 7 Byte, Mosebelisi 888byte |
| Bala&Ngola | E tšehelitsoe |
| Bala Range | 0.1-3cm e ka fetolehang(mmadi le tikoloho) |
| Ho boloka lintlha | 10lilemo |
| Programming Cycles | 100,000 lipotoloho |
| Parameter ea 'mele | |
| Boholo | 25mm (he) |
| Lintho tse ka tlase | Filimi ea Phatlalatso ea Transparent |
| Boitsebiso ba Antenna | Aluminium Etching |
| Ho kenya | Boiketsi ba ho khomarela |
| Mocheso oa ho sebetsa | -20~ + 60 ° C |
| Mongobo o sebetsang | 20%~ 90% RH |
| Bophara ba roll | Ka hare 3inch |