LDF-ND25I NTAG216® RFID Inlay
Shayga Lam.:LDF-ND25I
Faahfaahin Deg Deg ah
Codsiyada
1. Xakamaynta gelitaanka, tigidh dhacdo
2. Bixinta moobiilka, Boorsada mobilada
3. NFC,Xiriirinta xogta xogta ee nfc iyo gudbinta xogta
4. Aqoonsiga wax soo saarka, Maareynta aqoonsiga shaqaalaha
| Halbeegga RFID | |
| Qaabka No. | LDF-ND25I |
| Nooca | Inlay HF RFID dadban |
| Baratakoolka | ISO / Iec 14443 A & 18000-3 |
| Soo noqnoqoshada | HF adduunka oo dhan 13.56Mhz |
| Chip | NTAG216 (La habeeyey) |
| Xusuusta | UID 7 Byte, Isticmaalaha 888byte |
| Akhriso&Qor | La taageeray |
| Akhri Range | 0.1-3cm la hagaajin karo(akhristaha iyo deegaanka ku tiirsan) |
| Haysashada xogta | 10sanado |
| Wareegyada Barnaamijyada | 100,000 wareegyada |
| Qiyaasta Jireed | |
| Cabbirka | 25mm (isaga) |
| Maaddada substrate | Filimka siidaynta ee daahfuran |
| Qalabka Anteenada | Aluminium enching |
| Rakibaadda | Is-dhejin |
| Heerkulka shaqada | -20~+60°C |
| Qoyaanka shaqaynaysa | 20%~90% RH |
| Dhexroor duub | Gudaha 3inch |