LDF-ND25I Wkładka RFID NTAG216®
Przedmiot nr.:LDF-ND25I
Szybkie Szczegóły
Aplikacje
1. Kontrola dostępu, event ticketing
2. Płatność mobilna, Portfel mobilny
3. Plakaty NFC,Połączenie danych urządzenia NFC i transmisja danych
4. Identyfikacja produktu, zarządzanie identyfikacją personelu
| Parametr RFID | |
| Model nr. | LDF-ND25I |
| Typ | Passive HF RFID Inlay |
| Protokół | ISO / IEC 14443 A & 18000-3 |
| Częstotliwość | Na całym świecie HF 13,56 MHz |
| Żeton | NTAG216(Customized) |
| Pamięć | UID 7 Bajt, User 888byte |
| Czytać&Pisać | Utrzymany |
| Przeczytaj zakres | 0.1-3cm regulowana(zależny od czytelnika i środowiska) |
| Przechowywanie danych | 10lata |
| Cykle programowania | 100,000 cykle |
| Parametr fizyczny | |
| Rozmiar | 25mm(dia) |
| Materiał podłoża | Przezroczysta folia uwalniająca |
| Materiał anteny | Trawienie aluminium |
| Instalacja | Samoprzylepna |
| Temperatura robocza | -20~+60°C |
| Wilgotność pracy | 20%~90% wilgotności względnej |