LDF-D25MF Antymetalowa, delikatna etykieta NFC
Przedmiot nr.:LDF-D25MF
Szybkie Szczegóły
Aplikacje
1. Połączenie danych urządzenia NFC i transmisja danych
2. Wine or liquid bottles
3. Zarządzanie łańcuchem dostaw
4. Distribution Logistics
5. Uwierzytelnianie produktu
6. Asset Inventory and Tracking
7. Baggage Handling and Tracking
8. Item Level Tagging
| Parametr RFID | |
| Model nr. | LDF-D25MF |
| Typ | Antymetalowa naklejka NFC HF |
| Protokół | ISO / IEC 14443 A |
| Częstotliwość | Na całym świecie HF 13,56 MHz |
| Żeton | Nost® 213 |
| Pamięć | UID 7 bajtów 、Użytkownik 144 Bajt |
| Czytać&Pisać | Utrzymany |
| Przeczytaj zakres | 0.1-10cm |
| Przechowywanie danych | 10lata |
| Cykle programowania | 100,000 cykle |
| Parametr fizyczny | |
| Rozmiar | Diameter 25mm |
| Materiał podłoża | Anti-metal Ferrite and Transparent Release Film |
| Materiał anteny | Trawienie aluminium |
| Materiał powierzchniowy | Wodoodporny PET |
| Kodować | Utrzymany |
| Instalacja | Samoprzylepna |
| Temperatura robocza | -25℃ ~ 65 ℃ |
| Wilgotność pracy | 20% ~ 90% wilgotności względnej |