LDF ND25I NTAG216® RFID inlay
Item No.:LDF-ND25I
Velox Details
Applications
1. Accessum imperium, res ticketing
2. Mobile Payment, Mobile Wallet
3. NFC Posters,NFC fabrica notitia nexum et data tradenda
4. Uber idem, personas idem procuratio
| RFID Parameter | |
| Exemplar No. | LDF-ND25I |
| Type | Passivum HF RFID Inlay |
| Protocol | ISO / IEC 14443 A & 18000-3 |
| Frequency | Worldwide HF 13.56MHz |
| Chip | NTAG216(Customized) |
| Memoria | UID 7 BYTE, User 888byte |
| Legere&Scribere | Supported |
| Legere dolor | 0.1-3cm adjustable(lectorem ac elit dependens) |
| Data retentione | 10annos |
| Programming Cycles | 100,000 circuitus |
| Parameter corporalis | |
| Magnitudo | 25mm(dia) |
| Substratum Material | Transparens Release Film |
| Antennae Material | Aluminium Etching |
| Institutionem | sui tenaces |
| Operating Temperature | -20~+60°C |
| humiditas operating | 20%~90%RH |